Eko-środki czystości – naturalne i ręczniki nowoczesna mikrofibra


Eko-środki czystości – naturalne.

Naturalne ekologiczne środki czystości to nie tylko wyciągi z naturalnych roślin ale także  tajemniczy dla nas świat mikrofibry, dobre bakterie współpracujące z enzymami w odpowiednich proporcjach i wiele innych…

Ręczniki ściereczki chusteczki rękawiczki z mikrofibry z dodatkiem nanosrebra

Super ściereczki, ręczniki i akcesoria Eko-środki naturalne biodegradowalne przydatne w każdym domu.
Jeżeli masz pytania napisz do nas.

Biodegradowalne mydełka itp. przyjazne dla dzieci i środowiska

W pełni biodegradowalne, bezpieczne dla dzieci i alergików.
Innowacyjne chusteczki piorące oparte na komponentach roślinnych są produktem dla osób ceniących zrównoważony rozwój, wydajność, komfort i bezpieczeństwo. Całkowicie rozpuszczają brud, przywracając rzeczy do pierwotnej czystości. Z łatwością radzą sobie nawet z trudnymi plamami. Łatwe w użyciu i dozowaniu. Delikatne dla tkanin, zachowują ich kolor i strukturę. Szybko i całkowicie rozpuszczają się w wodzie. Odpowiednie do prania ręcznego i w pralce. Doskonale działają zarówno w gorącej, jak i zimnej wodzie o dowolnej twardości. Wzbogacone o olejki — dla ochrony skóry. Chusteczki możesz zawsze zabrać ze sobą: są kompaktowe i nie rozsypują się jak tradycyjny proszek.
Zatroszcz się o swoją rodzinę z uniwersalnymi chusteczkami do prania BLANC! Najlepsze naturalne składniki i technologie ekologiczne — to nowy standard prania.

Wyciągi z naturalnych roślin lub mikroorganizmy

kontra standardowa chemia

Plama ropopochodna

Plama ropopochodna

W ostatnich latach powstały preparaty mikrobiologiczne zawierające żywe kultury bakteryjne, których bardzo wysoka jakość i atrakcyjne ceny pozwalają na powszechne ich stosowanie.

Tysiące gatunków bakterii stale żyjących w otaczającym nas środowisku odżywia się zanieczyszczeniami wytworzonymi przez człowieka i przyrodę, rozkładając je na wodę i dwutlenek węgla, co nazywamy biodegradacją. Dodatkową zaletą jest fakt, że to dobre bakterie są całkowicie bezpieczne dla ludzi.

To jest najnowszy trend w kierunku zdrowia i ekologii, a także nasz najnowszy kierunek badań i prac. Pamiętaj Eko-środki naturalne biodegradowalne w każdym domu i miejscu pracy, tak jak ręczniki i czyściki z mikrofibry z dodatkiem nanosrebra