Eko środki czystości


Eko  środki czystości – naturalne i biodegradowalne

Współcześnie istniejące  naturalne eko środki czystości to  nie tylko wyciągi z naturalnych roślin. Ekstrakty z cytryny czy tymianku oraz olejek  drzewka herbacianego zmieniły swoją funkcję. Coraz częściej używanie wyciągów z roślin ma znaczenie w usługach czyszczących i odkażających oraz w farmacji. Nie bez znaczenia dzisiaj mówiąc o oczyszczaniu organizmu mamy na myśli zastosowanie  funkcjonalnej żywności. Grzyby długowieczności – reishi lub algi nie kojarzymy już tylko z funkcją smaku ale i z niezbędnym oczyszczaniem lub dożywianiem organizmu .Pojawiają się one w innym znaczeniu i spojrzeniu na  pojęcie przyswajania właściwych i potrzebnych związków dla naszego organizmu.

Odkrywa także tajemniczy dla nas świat mikrofibry często z dodatkiem cząstek nanosrebra, Odkrywamy nowe pojęcie eko środków czystości, związanych tym razem z współczesnymi technologiami

Dobre bakterie (mikroorganizmy) współpracujące z enzymami w odpowiednich proporcjach, które ratowały japońskie wyspy po tsunami, to hit w konkurencji do twardej chemii. Będziemy popularyzować wiele innych najnowszych odkryć współczesnej nauki często w połączeniu z tajemnicami medycy ludowej i medycyny dalekiego wschodu.

Ręczniki ściereczki chusteczki rękawiczki z mikrofibry z dodatkiem nanosrebra

super zestawy zobacz sklep

ręczniki i chusteczki często z dodatkiem nanorebra

Super ściereczki, ręczniki i akcesoria Eko-środki naturalne biodegradowalne przydatne w każdym domu.
Jeżeli masz pytania napisz do nas.

Biodegradowalne chusteczki z których powstają mydełka itp. przyjazne dla dzieci i środowiska

chusteczki biodegradowalne

fantastyczne chusteczki z których tworzymy mydełka przyjazne dla dzieci

W pełni biodegradowalne, bezpieczne dla dzieci i alergików.

Innowacyjne chusteczki piorące oparte na komponentach roślinnych są produktem dla osób ceniących zrównoważony rozwój, wydajność, komfort i bezpieczeństwo. Całkowicie rozpuszczają brud, przywracając rzeczy do pierwotnej czystości. Z łatwością radzą sobie nawet z trudnymi plamami. Łatwe w użyciu i dozowaniu. Delikatne dla tkanin, zachowują ich kolor i strukturę. Szybko i całkowicie rozpuszczają się w wodzie. Odpowiednie do prania ręcznego i w pralce. Doskonale działają zarówno w gorącej, jak i zimnej wodzie o dowolnej twardości. Wzbogacone o olejki — dla ochrony skóry. Chusteczki możesz zawsze zabrać ze sobą: są kompaktowe i nie rozsypują się jak tradycyjny proszek.
Zatroszcz się o swoją rodzinę z uniwersalnymi chusteczkami do prania BLANC! Najlepsze naturalne składniki i technologie ekologiczne — to nowy standard prania.

Wyciągi z naturalnych roślin lub mikroorganizmy

kontra standardowa chemia

mikroorganizmy oczyszczą parking

Plama ropopochodna zniknie przy użyciu mikroorganizmów

W ostatnich latach powstały preparaty mikrobiologiczne zawierające żywe kultury bakterii, których bardzo wysoka jakość i atrakcyjne ceny pozwalają na powszechne ich stosowanie.

Tysiące gatunków bakterii stale żyjących w otaczającym nas środowisku odżywia się zanieczyszczeniami wytworzonymi przez człowieka i przyrodę, rozkładając je na wodę, tlen czasem  dwutlenek węgla, co nazywamy biodegradacją. Dodatkową zaletą jest fakt, że te dobre bakterie są całkowicie bezpieczne dla ludzi.

To jest najnowszy trend w kierunku zdrowia i ekologii, a także nasz najnowszy kierunek badań i prac. Pamiętaj Eko-środki naturalne biodegradowalne w każdym domu i miejscu pracy, tak jak ręczniki i czyściki z mikrofibry z dodatkiem nanosrebra

cytryna potrafi wiele

cytryna wraz z innymi dodatkami może być wykorzystywane nie tylko do jedzenia

Co to za roślina?

Jak możemy ja wykorzystać by zlikwidować twardą chemię ?