Oferta


Jeżeli poszukujecie Państwo skutecznego sposobu na odświeżenie swoich mebli, wykładzin, umycie ścian w łazienkach, czyszczenie posadzek przemysłowych lub tarasowych czy usunięcie zabrudzeń z elewacji – zapraszamy do kontaktu z Ekomyjnią. Nasza mobilna myjnia parowa w Katowicach oferuje pełen zakres usług związanych z myciem parowym. Wykonujemy czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej, dywanów i wykładzin, dezynfekcję siedzeń w pojazdach transportu publicznego, czyszczenie hal produkcyjnych, mycie parą w zakładach przemysłu spożywczego oraz ośrodkach ochrony zdrowia. Para wodna daje nienaganną czystość i sterylność z zastosowaniem minimalnych ilości środków chemicznych. Skuteczność osiągamy przy zużyciu nawet do 95% mniej wody niż w przypadku metod tradycyjnych. Oferujemy sprzątanie hal produkcyjnych i magazynów, ale działamy również jako mobilna myjnia samochodowa oferując pranie tapicerki aut, profesjonalne czyszczenie alufelg i detali karoserii. Zapraszamy do poznania wszystkich możliwości, jakie daje profesjonalne mycie parą wodną.

Sprzątanie i czyszczenie hal produkcyjnych, magazynowych

W naszej mobilnej myjni parowej stosujemy najnowsze i najskuteczniejsze technologie, które umożliwiają nam czyszczenie hal produkcyjnych. Działamy szybko i z dbałością o największą precyzję przeprowadzanych prac. Dzięki użyciu pary wodnej jesteśmy w stanie nie tylko skutecznie zadbać o powierzchnie, ale również zaoszczędzić wodę (zużycie mniejsze nawet o 95%) i zmniejszyć ilość wykorzystywanych środków chemicznych. Naszym celem jest nie tylko skuteczne sprzątanie magazynów i hal produkcyjnych, ale również ich dezynfekcja.

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Mobilna myjnia umożliwia nam także czyszczenie posadzek przemysłowych – para wodna skutecznie eliminuje najbardziej uciążliwe zabrudzenia, usuwa plamy z tłuszczu, a także eliminuje mikroorganizmy. Dzięki temu macie Państwo pewność, że w danym miejscu będzie nie tylko czysto, ale również nie będzie na nim jakichkolwiek bakterii czy grzybów. Działamy sprawnie i fachowo, nie wyłączając obiektu z użycia. Powierzchnie poddane czyszczeniu schną szybko, a nasze usługi sprawdzają się również w domach, hotelach i innych obiektach.

Pranie, czyszczenie tapicerki samochodowej

W zakresie naszych usług znajduje się także czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej – podobnie jak w przypadku posadzek, para wodna doskonale sprawdza się w przypadku usuwania zabrudzeń z tkanin. Docieramy do każdego zakamarka, usuwając zabrudzenia i bakterie, a nasza wysoka skuteczność umożliwia świadczenie usług auto detalingu. Oprócz skuteczności, atutem naszej firmy jest szybkie pranie tapicerki. Zapraszamy Klientów z Katowic i okolic – istnieje możliwość przyjazdu we wskazane przez Państwa miejsce.

pranie i czyszczenie tapicerki

Mycie parą sprawdza się zarówno na elementach karoserii, jak również na kołach, felgach aluminiowych, przy praniu tapicerki, a także w trudno dostępnych miejscach takich jak progi czy szczeliny.

pranie i czyszczenie tapicerki Pranie i czyszczenie tapicerki za pomocą pary pozwala na zachowanie wysokiego poziomu czystości i dezynfekcji w miejscach takich jak pokoje gościnne, łazienki, siłownie czy miejsca przygotowywania posiłków.  myjki_do_przemyslu_z Zastosowanie myjni parowej doskonale sprawdza się w przemyśle spożywczym, maszynowym oraz chemicznym, pozwalając na głębsze i dokładniejsze czyszczenie oraz znaczącą oszczędność wody.  myjki_do_przestrzeni_z Mycie parą pozwalają na czyszczenie pomników, elewacji, ławek, usuwanie gum do żucia z płytek chodnikowych itp. Wszystko to przy minimalnym zużyciu wody i środków chemicznych.
 dom

Z usług mobilnej myjni parowej skorzystać można też w domu oraz otoczeniu. Oferujemy m.in.: mycie bruku, ogrodzeń kamiennych i klinkierowych; mycie tarasów, balkonów; mycie posadzek i podłóg; mycie i odgrzybianie łazienek, roztocze kurzu domowego, pranie i czyszczenie tapicerki.

 komunikacja Mycie parą bardzo usprawnia proces czyszczenia środków komunikacji publicznej. W mobilnej myjni samochodowej autobusy lub tramwaje czyścimy zarówno z zewnątrz jak i w środku, dokładnie dezynfekując czyszczone powierzchnie.  spedycja Mycie parą oferowane przez naszą firmę pozwala na obsługę firm transportowych i spedycyjnych. Rozwiązują one problem braku wody oraz pozwalają na pranie tapicerki i czyszczenie pojazdów w dowolnym miejscu.  sluzba-zdrowia Para o wysokiej temperaturze doskonale sprawdza się w placówkach medycznych oraz wszelkich ośrodkach ochrony zdrowia zapewniając wysoki poziom czystości i dezynfekcji. Polecamy mobilną myjnię parową.