EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Mycie samochodów osobowych i dostawczych: TIR, Bus i innych.

Co proponujemy?

Oprócz mycia zewnętrznego samochodów osobowych i dostawczych parą, proponujemy ozonowanie środka. Nasza mobilna myjnia samochodowa pozwala na czyszczenie i mycie samochodów oraz maszyn również w wszelkich trudno dostępnych miejscach np.: karoserii i felg aluminiowych oraz innych elementów np. ciągi technologiczne, wentylacje, piece, itp.

Prace wykonujemy na miejscu w siedzibie t.j. Strzelców Bytomskich 59 Katowice (Dąbrówka Mała). Istnieje możliwość wykonania usługi w innych pomieszczeniach zamawiającego. Mile widziane prywatne posesje w tym  na prywatnych parkingach klientów.

Ile to kosztuje?

Cennik


Nazwa UsługiCena
(Ceny są przybliżone, ponieważ nie możemy tego powiedzieć, zanim nie zobaczymy samego problemu)

Chcesz czuć się bezpiecznie

w swoim samochodzie…

Mycie samochodów osobowych i dostawczych: TIR, Bus i innych – kiedy?

Wykonujemy czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej, dywanów i wykładzin, dezynfekcję siedzeń w pojazdach metodą strumieniem suchej lub mokrej pary, sprężonego powietrza alternatywnie podgrzewanej piany.

Sposób dobieramy stosownie do istniejącego zabrudzenia jak i preferencji klienta.Proponujemy dodatkowe ręczne nakładanie wosku zawierającego w sobie olej z Brazylskiej plamy Carnauba. Wosk ten pozostawia ochrona warstwę i głęboki połysk.

Na życzenie klienta możemy stosować środki czystości oparte tylko na efektywnych mikroorganizmach zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi.

Mycie samochodów osobowych i dostawczych – jak przygotować się do ozonowania samochodu?

Aby prawidłowo zadbać o ozonowanie pojazdu należy:

  1. Usunąć z auta wszystkie niezbędne przedmioty.
    Zalecamy przygotować auto w taki sposób, żeby nic stanowiło bariery dla ozonu. Oprócz tego wszelkie pozostawione przedmioty osobiste mogą ulec zniszczeniu podczas procesu ozonowania aut.
  2. Przeanalizować stan auta.
    Tym już zajmujemy się my. Na przebieg ozonowania samochodów wpływa m.in. wielkość pojazdu. Oprócz tego proces zależy od stopnia zanieczyszczenia poszczególnych elementów oraz innych kwestii. Dzięki doświadczeniu i wiedzy na temat ozonowania samochodu możemy w profesjonalny sposób ocenić wszystkie te parametry.

Zawsze informujemy naszych klientów o klientki o tym, jak będzie przebiegał proces. Przed przystąpieniem do pracy, odpowiadamy w wyczerpujący sposób na wszystkie pytania, które mogą mieć Państwo w związku z ozonowaniem samochodu.

Znajdziesz nas na Google