EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Ozonowanie Mieszkań, Biur, Sklepów i Innych Pomieszczeń

Co proponujemy?

Ozonowanie mieszkań Katowice to wyzwanie, dlaczego? Wraz z upływającym czasem w użytkowanych pomieszczeniach gromadzą się zapachy. Aby się ich pozbyć, nie wystarczy tylko gruntowne wysprzątanie obiektu. Ozonowanie dużo skuteczniej rozprawi się z tym problemem. To jednak tylko jedna z korzyści, na które mogą liczyć klienci i klientki naszej firmy.

Ozonowanie pomieszczeń Katowice można wykonać praktycznie w każdej przestrzeni, nie tylko w tej mieszkalnej. Oprócz ozonowania mieszkań, proponujemy więc m.in. ozonowanie biura, specjalistycznych gabinetów itp. Podczas takiego procesu należy opuścić miejsce. Gdy nasze urządzenia pracują, obecni mogą być tylko specjaliści, dysponujący właściwymi zabezpieczeniami. Po upływie odpowiedniego czasu przestrzeń jest jednak całkowicie bezpieczna.

Ozonowanie mieszkań i przestrzeni

Ile to kosztuje?

Cennik


Nazwa UsługiCena
(Ceny są przybliżone, ponieważ nie możemy tego powiedzieć, zanim nie zobaczymy samego problemu)

Chcesz czuć się bezpiecznie

w mieszkaniu, biurze, sklepie…

Jakie efekty przynosi ozonowanie mieszkań, biura i innych pomieszczeń?

Zgłębiamy wiedzę o ozonowaniu pojazdów, domów i pomieszczeń od wielu lat. Poznawaliśmy tajniki, które rządzą przyrodą. Dlaczego powietrze po burzy jest świeże. Co to jest połowiczny czas/okres rozpadu cząstki ozonu…, kiedy jest szkodliwy, a kiedy może leczyć, Dlatego mamy możliwość wykonania bezpośredniego pomiaru bezpieczeństwa. Wiemy jakie nośniki ozonu są najciekawsze. Jak ozonować płyny, a jak  pomieszczenia. Co trzeba zrobić aby najlepiej usuwać brzydkie zapachy. Potrafimy wyliczyć stosunek  czasu ozonowania do objętości pomieszczenia w zależności od wydajności sprzętu itp.

Ozonowanie to metoda, która pozwala na dużo więcej niż tylko na niwelowanie przykrych zapachów. Ozon to silny utleniacz. Jeśli zastosuje się odpowiednie stężenie gazu, zyskuje on właściwości dezynfekujące. Pozwala więc odkazić pomieszczenie. W wyniku przeprowadzonych przez nas prac w pomieszczeniu zniszczone zostaną:

  • wirusy;
  • pleśń;
  • grzyby;
  • bakterie.

Jako że ozon jest gazem, który w naturalny sposób występuje w środowisku, takie działania są ekologiczne i bezpieczne dla przyrody.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ozonowaniu pomieszczeń w Katowicach? Nasza ekipa przybliży szczegóły usługi i postara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu.

Ozonowanie mieszkania, domów innego typu – jak się do niego przygotować ?

Nasza grupa specjalistów, którzy zajmują się ozonowaniem mieszkań i innych pomieszczeń w Katowicach i okolicach zawsze precyzyjnie informują klientów, jakie działania należy wdrożyć przed wizytą, Można w takich przypadkach wyróżnić kilka najważniejszych kroków:

  1. Zanim przeprowadzone zostanie ozonowanie mieszkania Katowice  dobrze będzie zabezpieczyć sprzęty RTV, AGD, wrząt.
  2. Przed ozonowaniem mieszkań w Katowicach ważne jest też zabezpieczenie kratek wentylacyjnych oraz miejsc, które potencjalnie mogą być źródłem nieszczelności i osłabić efekt pracy ekipy.
  3. Dobrym pomysłem będzie również zabezpieczenie przedmiotów, które są szczególnie cenne i wyróżniają się szczególną wrażliwością – do takiego wyposażenia można zaliczyć np. różnorodne antyki albo kosztowne dzieła sztuki.

Nasi klienci i klientki nie są pozostawieni sami z takimi przygotowaniami i zawsze mogą liczyć na pomoc ze strony usługodawcy. Eksperci z firmy EkoMyjniaParowa służą profesjonalnym doradztwem i pomagają podjąć najważniejsze decyzje w związku z przystosowaniem mieszkania do wizyty ekipy, zajmującej się ozonowaniem.

Znajdziesz nas na Google