Ozonowanie Samochodów i parowanie Katowice


Brzydkie zapachy w aucie lub jego zalanie? To nie problem. Ozonowanie często wraz z parowaniem samochodu szybko przywróci świeżość Państwa pojazdom i zwiększy codzienny komfort korzystania z samochodu.

Kiedy rozważyć ozonowanie auta?

Jednym z dokuczających zapachów we wnętrzu auta jest zapach dymu papierosowego. Bardzo trudno się go pozbyć, co może być problematyczne zarówno dla osób, które nabyły auto z drugiej ręki, jak i dla tych, którzy chcą sprzedaż swoją maszynę w atrakcyjnej cenie. Często zdarzają się i inne nie miłe zapachy np. po zalaniu wtedy parowanie jest koniecznością uzupełnienia dezynfekcji ozonem.

Ozonowanie pojazdów pozwala też rozprawić się z:

 1. grzybami;
 2. alergenami;
 3. bakteriami;
 4. roztoczami:
 5. brzydkimi zapachami.

Proces pozwala więc cieszyć się nie tylko lepszym zapachem. Auto jest czystsze i bezpieczniejsze dla zdrowia. To dlatego wśród naszych klientów można znaleźć osoby palące, właścicieli zwierząt, jak też i osoby, którym po prostu zależy na bezpiecznych warunkach podróżowania.

Rzetelna ekipa – dokładność i szybka realizacja usługi w Katowicach

Ozonowanie samochodów i parowanie w naszym wykonaniu zachodzi sprawnie i precyzyjnie. Staramy się tak zorganizować nasze działania, żeby mogli Państwo odzyskać pojazd tak szybko, jak to tylko możliwe. Stosowane przez nas metody są przyjazne dla środowiska oraz w żaden sposób nie wpływają negatywnie na zdrowie zwierząt i ludzi.

Serdecznie zapraszamy klientów z Katowic i nie tylko do skorzystania z usługi ozonowania samochodów. Jesteśmy pewni, że stosowane przez nas technologie przywrócą Państwa maszynę do lepszego stanu. Zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przybliżymy nasze usługi.

 

Czy ozonowanie samochodu jest często realizowaną usługą?

Do najważniejszych czynności pielęgnacyjnych nadal można zaliczyć mycie samochodów i pojazdów. Ozonowanie w Katowicach jest jednak wariantem, który wybierany jest coraz częściej przez zmotoryzowane osoby. Zwykłe czyszczenie tapicerki nigdy nie przyniesie takiego efektu, jak ozonowanie auta. Nawet użycie profesjonalnego środka czyszczącego nie da osobie uczulonej pewności, że nie będzie musiała we własnym aucie męczyć się z uciążliwymi alergenami. Ozonowanie samochodu wybierane jest z powodu skuteczności tej metody i braku innej, równie łatwej w zastosowaniu i przyjaznej dla środowiska oraz zdrowia ludzkiego, alternatywy.

 

Kiedy ozonowanie samochodu przynosi najlepsze efekty?

Samo zastosowanie ozonu to za mało. Aby nasi klienci wybierający ozonowanie aut i innego pojazdu mogli cieszyć się efektami precyzyjnie zrealizowanego procesu, konieczne jest zastosowanie skutecznych technologii. Nasze ozonatory wyróżniają się dużą sprawnością, a stosowane metody pozwalają nam na dokładne ozonowanie samochodów, bez pominięcia żadnego zakamarka.

 

Ozonowanie pojazdu – jak przygotować się do ozonowania samochodu?

Aby prawidłowo zadbać o ozonowanie pojazdu należy:

 1. usunąć z auta wszystkie niezbędne przedmioty
  Zalecamy przygotować auto w taki sposób, żeby nic stanowiło bariery dla ozonu. Oprócz tego wszelkie pozostawione przedmioty osobiste mogą ulec zniszczeniu podczas procesu ozonowania aut.
 2. przeanalizować stan auta
  Tym już zajmujemy się my. Na przebieg ozonowania samochodów wpływa m.in. wielkość pojazdu. Oprócz tego proces zależy od stopnia zanieczyszczenia poszczególnych elementów oraz innych kwestii. Dzięki doświadczeniu i wiedzy na temat ozonowania samochodu możemy w profesjonalny sposób ocenić wszystkie te parametry.

Zawsze informujemy naszych klientów o klientki o tym, jak będzie przebiegał proces. Przed przystąpieniem do pracy, odpowiadamy w wyczerpujący sposób na wszystkie pytania, które mogą mieć Państwo w związku z ozonowaniem samochodu.

Znajdziesz na na Google