EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Ozonowanie i Parowanie Samochodów

Co proponujemy?

Brzydkie zapachy w domu/aucie lub jego zalanie? To nie problem. Ozonowanie często wraz z parowaniem samochodu szybko przywróci świeżość Państwa pojazdom i zwiększy codzienny komfort korzystania z samochodu.

Samo zastosowanie ozonu to za mało. Aby nasi klienci wybierający ozonowanie aut i innego pojazdu mogli cieszyć się efektami precyzyjnie zrealizowanego procesu, konieczne jest zastosowanie skutecznych technologii. Nasze ozonatory wyróźniają się dużą sprawnością, a stosowane parowanie pozwalają nam na dokładne czyszczenie samochodów, bez pominięcia żadnego zakamarka.

Ile to kosztuje?

Cennik


Nazwa UsługiCena
(Ceny są przybliżone, ponieważ nie możemy tego powiedzieć, zanim nie zobaczymy samego problemu)

Chcesz czuć się bezpiecznie

w swoim samochodzie…

Kiedy rozważyć ozonowanie auta?

Jednym z dokuczających zapachów we wnętrzu auta jest zapach dymu papierosowego. Bardzo trudno się go pozbyć, co może być problematyczne zarówno dla osób, które nabyły auto z drugiej ręki, jak i dla tych, którzy chcą sprzedaż swoją maszynę w atrakcyjnej cenie. Często zdarzają się i inne nie miłe zapachy np. po zalaniu wtedy parowanie jest koniecznością uzupełnienia dezynfekcji ozonem.

Ozonowanie pojazdów pozwala też rozprawić się z:

 1. grzybami;
 2. alergenami;
 3. bakteriami;
 4. roztoczami:
 5. brzydkimi zapachami.

Proces pozwala więc cieszyć się nie tylko lepszym zapachem. Auto jest czystsze i bezpieczniejsze dla zdrowia. To dlatego wśród naszych klientów można znaleźć osoby palące, właścicieli zwierząt, jak też i osoby, którym po prostu zależy na bezpiecznych warunkach podróżowania.

Ozonowanie pojazdu – jak przygotować się do ozonowania samochodu?

Aby prawidłowo zadbać o ozonowanie pojazdu należy:

 1. Usunąć z auta wszystkie niezbędne przedmioty.
  Zalecamy przygotować auto w taki sposób, żeby nic stanowiło bariery dla ozonu. Oprócz tego wszelkie pozostawione przedmioty osobiste mogą ulec zniszczeniu podczas procesu ozonowania aut.
 2. Przeanalizować stan auta.
  Tym już zajmujemy się my. Na przebieg ozonowania samochodów wpływa m.in. wielkość pojazdu. Oprócz tego proces zależy od stopnia zanieczyszczenia poszczególnych elementów oraz innych kwestii. Dzięki doświadczeniu i wiedzy na temat ozonowania samochodu możemy w profesjonalny sposób ocenić wszystkie te parametry.

Zawsze informujemy naszych klientów o klientki o tym, jak będzie przebiegał proces. Przed przystąpieniem do pracy, odpowiadamy w wyczerpujący sposób na wszystkie pytania, które mogą mieć Państwo w związku z ozonowaniem samochodu.

Znajdziesz nas na Google