Ozonowanie samochodów i mieszkań Katowice


Ozonowanie pojazdów Katowice -mieszkań, biur, sklepów i innych pomieszczeń

Ozonowanie samochodów  Katowice -mieszkań, biur, sklepów i pomieszczeń, to odzyskanie  spokoju dla siebie i bliskich, tak ważnego w dzisiejszych bardzo trudnych czasach. Kto i co dzisiaj jest ważniejsze od zdrowia rodziny, bliskich, współpracowników czy też naszych klientów. Myślę, że to jest tylko i wyłącznie pytanie retoryczne dla każdego z nas.

Od 8 lat znamy i wiemy czym jest ozonowanie aut, mieszkań  pomieszczeń.

Zgłębiamy wiedzę o ozonowaniu pojazdów, domów i pomieszczeń od wielu lat. Poznawaliśmy tajniki, które rządzą przyrodą. Dlaczego powietrze po burzy jest świeże. Co to jest połowiczny czas/okres rozpadu cząstki ozonu…, kiedy jest szkodliwy, a kiedy może leczyć, Dlatego mamy możliwość wykonania bezpośredniego pomiaru bezpieczeństwa. Wiemy jakie nośniki ozonu są najciekawsze. Jak ozonować płyny, a jak  pomieszczenia. Co trzeba zrobić aby najlepiej usuwać brzydkie zapachy. Potrafimy wyliczyć stosunek  czasu ozonowania do objętości pomieszczenia w zależności od wydajności sprzętu itp.

Chcesz czuć się bezpiecznie w mieszkaniu, biurze, sklepie, samochodzie…zadzwoń: 534 500 508 i zobacz również pranie tapicerki samochodowej i domowej.

 

Ozonowanie samochodu i pomieszczeń (utlenianie) zrobione, pomiary potwierdziły odpowiednie wartości zgodnie z zaleceniami...

ozonowanie samochodów i pomieszczeń

Znajdziesz nas też na Facebooku i Instagramie.