Pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej i domowej – meblowej


Wykonujemy pranie czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej

Pranie czyszczenie tapicerki samochodowej sprężonym powietrzem

Sprężone powietrze czyni cuda

Wykonujemy pranie czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej, dywanów i wykładzin, dezynfekcję siedzeń w pojazdach transportu publicznego, czyszczenie hal produkcyjnych, biur jak również mycie parą w zakładach przemysłu spożywczego oraz ośrodkach ochrony zdrowia. Zobacz także ozonowanie samochodów.
Delikatna para wodna – z minimalna ilością detergentów i środków chemicznych – to doskonały sposób na usunięcie zabrudzeń z powierzchni foteli w pojazdach, na tapicerce meblowej, wykładzinie i innych okładzinach.

Pranie czyszczenie tapicerki samochodowej wyłącznie z wykorzystaniem gorącego strumienia pary , powietrza lub piany,

także w pojazdach dostawczych: TIR, BUS i inne

Nasza mobilna myjnia oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej wyłącznie z wykorzystaniem gorącego strumienia pary lub pianą, także w pojazdach dostawczych: TIR, BUS i inne. Pod jego wpływem z czyszczonej powierzchni znikają zabrudzenia, nawet te szczególnie trudne do usunięcia. Ponadto technika ta umożliwia usunięcie zanieczyszczeń oraz dezynfekcję nawet z trudno dostępnych miejsc.

Proponujemy naszym Klientom:

  • usuwanie zabrudzeń z tapicerki samochodowej i meblowej, wykładzin oraz dywanów
  • dojazd do wskazanego miejsca
  • zastosowanie łagodnych, ale bardzo skutecznych technik
  • rezygnację z agresywnych środków i detergentów
  • pozostawienie czyszczonej powierzchni bez zniszczeń

Mycie parą lub sprężonym powietrzem, pozwala na doskonałe odnowienie tapicerki i przygotowanie jej do dalszych czynności pielęgnujących i konserwujących. Na idealnie oczyszczonej powierzchni lepiej oraz dłużej utrzymują się wszelkie środki pielęgnacyjne np. do skór, służące przedłużeniu efektywnego wyglądu obić mebli, foteli. Ponadto użycie  pary wodnej  lub sprężonego powietrza, nie niesie ze sobą ryzyka powstania odbarwień. Kolor oraz struktura pozostają niezmienione. Nasze usługi mają także działanie dezynfekujące.

na życzenie klienta możemy stosować środki czystości oparte tylko na efektywnych mikroorganizmach znanych jako ecoph zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi.

Jesteśmy także na Facebooku i Instagramie.