EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Pranie i czyszczenie tapicerki domowej – meblowej

Co proponujemy?

Wykonujemy pranie czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej, dywanów i wykładzin, dezynfekcję siedzeń w pojazdach transportu publicznego, czyszczenie hal produkcyjnych, biur jak również mycie parą w zakładach przemysłu spożywczego oraz ośrodkach ochrony zdrowia. Zobacz także ozonowanie samochodów oraz czysczenie tapicerki samochodowej.
Delikatna para wodna – z minimalna ilością detergentów i środków chemicznych – to doskonały sposób na usunięcie zabrudzeń z powierzchni foteli w pojazdach, na tapicerce meblowej, wykładzinie i innych okładzinach.

Ile to kosztuje?

Cennik


Nazwa UsługiCena
(Ceny są przybliżone, ponieważ nie możemy tego powiedzieć, zanim nie zobaczymy samego problemu)

Chcesz pozbawić się plam

na mieblach…

Jakie efekty ma czyszczenie tapicerki domowej – meblowej

Nasza mobilna myjnia oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej wyłącznie z wykorzystaniem gorącego strumienia pary lub pianą, także w pojazdach dostawczych: TIR, BUS i inne. Pod jego wpływem z czyszczonej powierzchni znikają zabrudzenia, nawet te szczególnie trudne do usunięcia. Ponadto technika ta umożliwia usunięcie zanieczyszczeń oraz dezynfekcję nawet z trudno dostępnych miejsc.

Proponujemy naszym Klientom:

  • usuwanie zabrudzeń z tapicerki samochodowej i meblowej, wykładzin oraz dywanów
  • dojazd do wskazanego miejsca
  • zastosowanie łagodnych, ale bardzo skutecznych technik
  • rezygnację z agresywnych środków i detergentów
  • pozostawienie czyszczonej powierzchni bez zniszczeń

Mycie parą lub sprężonym powietrzem, pozwala na doskonałe odnowienie tapicerki i przygotowanie jej do dalszych czynności pielęgnujących i konserwujących. Na idealnie oczyszczonej powierzchni lepiej oraz dłużej utrzymują się wszelkie środki pielęgnacyjne np. do skór, służące przedłużeniu efektywnego wyglądu obić mebli, foteli. Ponadto użycie  pary wodnej  lub sprężonego powietrza, nie niesie ze sobą ryzyka powstania odbarwień. Kolor oraz struktura pozostają niezmienione. Nasze usługi mają także działanie dezynfekujące.

na życzenie klienta możemy stosować środki czystości oparte tylko na efektywnych mikroorganizmach znanych jako ecoph zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi.

Czyszczenie tapicerki samochodowej – jak się do niego przygotować ?

Przygotowanie klienta do czyszczenia tapicerki w myjni parowej lub przy użyciu sprężonego powietrza obejmuje parę kluczowych kroków:

  1. Opróżnienie powierzchni: Usuń wszystkie przedmioty, które nie mają być czyszczone, w tym poduszki, narzuty, zabawki itp.
  2. Informowanie o szczególnych plamach lub problemach: Poinformuj personel myjni parowej o wszelkich szczególnych plamach lub problemach, które mogą wymagać specjalnej uwagi.

Pamiętając o tych krokach, klient może zapewnić, że proces czyszczenia tapicerki przebiegnie sprawnie i efektywnie.

Znajdziesz nas na Google