Czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej


jak milo 2

Wykonujemy czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej, dywanów i wykładzin, dezynfekcję siedzeń w pojazdach transportu publicznego, czyszczenie hal produkcyjnych, biur jak również mycie parą w zakładach przemysłu spożywczego oraz ośrodkach ochrony zdrowia.
Delikatna para wodna – z minimalna ilością detergentów i środków chemicznych – to doskonały sposób na usunięcie zabrudzeń z powierzchni foteli w pojazdach, na tapicerce meblowej, wykładzinie i innych okładzinach.

czyszczenie tapicerki samochodowej wyłącznie z wykorzystaniem gorącego strumienia pary lub pianą, także w pojazdach dostawczych: TIR, BUS i inne

Nasza mobilna myjnia oferuje czyszczenie tapicerki samochodowej wyłącznie z wykorzystaniem gorącego strumienia pary lub pianą, także w pojazdach dostawczych: TIR, BUS i inne. Pod jego wpływem z czyszczonej powierzchni znikają zabrudzenia, nawet te szczególnie trudne do usunięcia. Ponadto technika ta umożliwia usunięcie zanieczyszczeń oraz dezynfekcję nawet z trudno dostępnych miejsc.

Proponujemy naszym Klientom:

  • usuwanie zabrudzeń z tapicerki samochodowej i meblowej, wykładzin oraz dywanów
  • dojazd do wskazanego miejsca
  • zastosowanie łagodnych, ale bardzo skutecznych technik
  • rezygnację z agresywnych środków i detergentów
  • pozostawienie czyszczonej powierzchni bez zniszczeń

Mycie parą pozwala na doskonałe odnowienie tapicerki i przygotowanie jej do dalszych czynności pielęgnujących i konserwujących. Na idealnie oczyszczonej powierzchni lepiej oraz dłużej utrzymują się wszelkie woski i inne środki pielęgnacyjne np. do skór, służące przedłużeniu efektywnego wyglądu obić mebli, foteli. Ponadto użycie wyłącznie pary wodnej nie niesie ze sobą ryzyka powstania odbarwień. Kolor oraz struktura pozostają niezmienione. Nasze usługi mają także działanie dezynfekujące.

a życzenie klienta możemy stosować środki czystości oparte tylko na efektywnych mikroorganizmach znanych jako ecoph zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi.