EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Czyszczenie posadzek przemysłowych

Co proponujemy?

Wykonujemy czyszczenie posadzek dla klientów z różnych sektorów przemysłu, zapewniając niezmiennie wysoką jakość oraz profesjonalne podejście do realizacji wyznaczonych zadań. Proponujemy czyszczenie posadzek przemysłowych, magazynowych,technicznych z wykorzystaniem mobilnej myjni parowej. Bazując na zjawisku pary wodnej jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić powierzchnię podłoża przy wykorzystaniu minimalnej ilości detergentów i chemii. Ponadto nasze działanie pozwala na usunięcie z czyszczonej powierzchni grzybów i bakterii.

specjalne podłogi czyszczone parą
Specjalne podłogi czyszczone parą

Ile to kosztuje?

Cennik


Nazwa UsługiCena
(Ceny są przybliżone, ponieważ nie możemy tego powiedzieć, zanim nie zobaczymy samego problemu)

Chcesz pozbawić się plam

na tapicerce, podłodzę…

Dlaczego warto przeprowadzić czyszczenie posadzek przemysłowych?

Co możemy zapewnić?

  • dokładnie usunięcie zanieczyszczeń z powierzchni posadzki przemysłowej
  • zastosowanie profesjonalnych narzędzi i technik czyszczenia
  • szybkie wykonanie prac – szybsze niż przy tradycyjnych myjkach i szorowarkach
  • niemal błyskawiczne wysychanie czyszczonej powierzchni
  • możliwość usuwania zabrudzeń z podłoży betonowych, jak też z żywic epoksydowych, itp.
  • usuwanie plam ropopochodnych i olejowych metodami biodegradowalnymi

Czyszczenie posadzek przemysłowych, nasze prace prowadzimy w oparciu o nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysokiej jakości sprzęt. Inwestując w nowoczesne rozwiązania postawiliśmy na działania zgodne z duchem i zasadami ekologii. Dzięki naszej mobilnej myjni parowej możliwe jest czyszczenie posadzek przemysłowych z zastosowaniem minimalnej ilości chemii i innych środków oraz detergentów. Stosowane przez nas techniki są zgodne

Czyszczenie posadzek przemysłowych – jak się do niego przygotować ?

Czyszczenie posadzek przemysłowych to kluczowy element utrzymania czystości i bezpieczeństwa w obiektach przemysłowych. Oto kilka kroków, które możesz podjąć jako klient myjki mobilnej, aby przygotować się do czyszczenia posadzek przemysłowych:

  1. Sprzątanie obszaru: Przed przystąpieniem do głębokiego czyszczenia, upewnij się, że obszar, który ma być czyszczony, jest wolny od przeszkód. Usuń wszelkie meble, maszyny lub inne przedmioty, które mogą utrudniać dostęp.
  2. Określenie wymagań: Upewnij się, że dokładnie określiłeś swoje wymagania i oczekiwania. Czy potrzebujesz tylko czyszczenia powierzchniowego, czy może też odnowienia powierzchni? Czy są jakieś specjalne wymagania, takie jak dezynfekcja?
  3. Zabezpieczenie obszaru: Upewnij się, że obszar, który ma być czyszczony, jest odpowiednio zabezpieczony. Jeśli to możliwe, zamknij obszar dla ruchu lub oznacz go jako strefę, w której prowadzone są prace.
  4. Zorganizowanie odpowiedniego czasu: Wybierz odpowiedni czas na czyszczenie posadzki. Czasami może to być konieczne po godzinach pracy, aby nie przeszkadzać w normalnym funkcjonowaniu obiektu.

Pamiętaj, że odpowiednie przygotowanie do czyszczenia posadzek przemysłowych jest kluczem do sukcesu i może znacząco wpłynąć na jakość i trwałość wykonanych prac.

Znajdziesz nas na Google