Ozonowanie Mieszkań


Wraz z upływającym czasem w użytkowanych pomieszczeniach gromadzą się zapachy. Aby się ich pozbyć, nie wystarczy tylko gruntowne wysprzątanie obiektu. Ozonowanie dużo skuteczniej rozprawi się z tym problemem. To jednak tylko jedna z korzyści, na które mogą liczyć klienci i klientki naszej firmy.

Co proponujemy?

Ozonowanie pomieszczeń można wykonać praktycznie w każdej przestrzeni, nie tylko w tej mieszkalnej. Oprócz ozonowania mieszkań, proponujemy więc m.in. ozonowanie biura, specjalistycznych gabinetów itp. Podczas takiego procesu należy opuścić miejsce. Gdy nasze urządzenia pracują, obecni mogą być tylko specjaliści, dysponujący właściwymi zabezpieczeniami. Po upływie odpowiedniego czasu przestrzeń jest jednak całkowicie bezpieczna.

Jakie efekty przynosi ozonowanie mieszkań, biura i innych pomieszczeń?

Ozonowanie to metoda, która pozwala na dużo więcej niż tylko na niwelowanie przykrych zapachów. Ozon to silny utleniacz. Jeśli zastosuje się odpowiednie stężenie gazu, zyskuje on właściwości dezynfekujące. Pozwala więc odkazić pomieszczenie. W wyniku przeprowadzonych przez nas prac w pomieszczeniu zniszczone zostaną:

  • wirusy;
  • pleśń;
  • grzyby;
  • bakterie.

Jako że ozon jest gazem, który w naturalny sposób występuje w środowisku, takie działania są ekologiczne i bezpieczne dla przyrody.

Chcą Państwo dowiedzieć się więcej o ozonowaniu pomieszczeń w Katowicach? Nasza ekipa przybliży szczegóły usługi i postara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu.