EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Dlaczego warto jest ozonować samochody?

Dlaczego warto jest ozonować samochody?

Ozonowanie samochodów jest procesem, który ma sprawić, że pozbędziemy się z jego wnętrza wszelkich bakterii, wirusów i uciążliwych zapachów. Ta jeszcze kilkanaście lat temu mało popularna metoda dezynfekcji zyskuje obecnie coraz większe zainteresowanie. Na czym polega ozonowanie samochodu i dlaczego warto je przeprowadzać każdego roku? Dowie się tego z dzisiejszego artykułu.

Ozonowanie samochodu – na czym polega zabieg?

Ozonowanie samochodów to nic innego jak proces dezynfekcji, który zapewnia dogłębną penetrację wszelkich powierzchni. Wykonując ozonowanie auta, pozbywamy się nie tylko nieprzyjemnego zapachu dymu papierosowego, ale także groźnych wirusów i bakterii. Ozon jest gazem dekontaminującym samochód, utlenia zanieczyszczenia i sprawia, że rozpadają się na mniej złożone związki. Ozonowanie auta Katowice to doskonały sposób, by cieszyć się sterylnym wnętrzem, które nie tylko ładnie wygląda, ale także jest pozbawione wszelkich zanieczyszczeń i insektów.

Ozonowanie samochodów jest bezpieczne i niezwykle skuteczne

ozonowanie to rozumne wykorzystanie daru natury
Ozonowanie wykorzystanie rozpadu cząstek tlenu

Ozonowanie pojazdu jest skuteczne i przyjazne dla środowiska. Co ważne, jest też całkowicie bezpieczne dla użytkowników pojazdu pod warunkiem, że nie są oni obecni w trakcie wykonywania zabiegu. Warto wiedzieć, że gaz ten jest kilkadziesiąt razy skuteczniejszy od chloru. Zapewnia szybkie i trwałe efekty. W przeciwieństwie do domowych sposobów nie brudzi wnętrza i umożliwia komfortowe jego używanie zaraz po zabiegu.

Ozonowanie samochodu umożliwia staranną dezynfekcję klimatyzacji

Ozonowanie auta to znakomity sposób na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń z klimatyzacji. Jest to zabieg zdecydowanie skuteczniejszy od wszelkich pianek dezynfekcyjnych, które działają wyłącznie powierzchniowo. Jeśli interesuje nas ozonowanie samochodów Katowice są miastem, gdzie bez trudu przeprowadzimy ten zabieg w dobrej cenie.

Ozonowanie jest:

  • skuteczne
  • bezpieczne
  • szybkie
  • tanie

Regularnie przeprowadzane jest gwarantem czystości i pełnego bezpieczeństwa!

Ozonowanie auta – jak wygląda?

Wykonując ozonowanie samochodu, serwisant wkłada do jego wnętrza specjalne urządzenie, którego zadaniem jest wytworzenia odpowiedniego stężenia gazu we wnętrzu pojazdu. Całość nie trwa zbyt długo. Po kilkunastu minutach samochód jest wietrzony i może być normalnie użytkowany. Ważne, by firma oferująca takie usługi dysponowała dobrej jakości sprzętem. Zbyt małe stężenie gazu sprawi, że zabieg nie będzie w pełni skuteczny. Jeśli chcemy, by wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, to zdecydujmy się na profesjonalne ozonowanie pojazdów Katowice są miastem, gdzie całość wykonana zostanie bardzo szybko.

Ozonowanie aut – jak często wykonywać?

Ozonowanie pojazdu powinniśmy przeprowadzać przynajmniej raz do roku. Można to zrobić przy okazji czyszczenia klimatyzacji i wymiany filtra kabinowego. Ozonowanie aut można jednak przeprowadzać częściej, jeśli w środku palimy papierosy lub przewozimy zwierzęta domowe. Takie czyszczenie z wykorzystaniem ozonu jest szczególnie przydatne w momencie, gdy chcemy sprzedać samochód, którego wnętrze nie pachnie zbyt dobrze.

Ozonowanie pojazdu – czy jest bezpieczne?

Ozonowanie samochodu jest bezpieczne dla użytkowników, ponieważ gaz wykorzystywany do przeprowadzania zabiegu bardzo szybko ulega rozkładowi. Możemy być pewni, że wsiadając do auta po ozonowaniu, nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo. Warto jednak wybrać dobrą firmę, która zapewni skuteczne ozonowanie pojazdów Katowice są dużym miastem, gdzie bez problemu znajdziemy takich fachowców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *