EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Jak pozbyć się przyczyn alergii i złego samopoczucia.

Jak pozbyć się przyczyn alergii i złego samopoczucia.

„Jak w ciągu 6 godzin pozbyć się przyczyn alergii i złego samopoczucia w mieszkaniu”

Wiem jak wielu Rodziców stawia sobie za cel stworzyć jak najlepsze warunki zdrowotne dla swoich dzieci. Szczególnie z powodów alergii i innych chorób autoimmunologicznych nieznanego pochodzenia. Jeżeli i Ty jesteś w tej grupie to przeczytaj ten artykuł do końca . Zajmie Ci to zapewne około 3 minut, a korzyści mogą być przeogromne.

Dlaczego nie powinniśmy ignorować „tajnych współlokatorów”

Pomyśl, że ignorując „tajnych współlokatorów” w swoim mieszkaniu, domu, musisz się liczyć ze złym samopoczuciem, alergiami u dzieci, migrenami a nawet przewlekłymi chorobami z tym związanymi. Zauważ, że jeżeli zignorujesz grzyby , pleśnie czy roztocza to nie ominą Cię także koszty drogiego wymuszonego remontu, niewymierne koszty powikłań zdrowotnych i wysokie koszty ich likwidacji czy nawet przewlekłe choroby, a wcale nie musi tak być.

Nie martw się tym. mamy rozwiązanie, które prawdopodobnie pomoże pozbyć się tych wszystkich problemów i ich konsekwencji w ciągu 6 godzin. To co chcemy Ci zaproponować: to ozonowanie (utlenianie) mieszkania jako najskuteczniejszej formy dezynfekcji, odkażania.

Co uzyskasz zamawiając usługę ozonowania mieszkania. Poza skuteczną likwidacją alergenów, wirusów, grzybów, pleśni odzyskasz zdrowe powietrz wg powiedzenia, że: „ w domu to i ściany leczą”, bo ozon odkazi nawet trudno dostępne miejsca do których nie zaglądasz na co dzień.

Dla kogo jest kierowana ta inwestycja.

Prawdopodobnie zastanawiasz się, ile musisz zainwestować w proponowane rozwiązanie? Cena uzależniona jest od powierzchni mieszkania. Normalna cena dla mieszkania do 50 mkw. 350 zł jednak w związku z długo oczekiwanym świętem wiosny, możesz otrzymać ozonowanie (utlenianie) mieszkań jako najskuteczniejsza forma dezynfekcji za część tej ceny, czyli jedyne 250 zł dla mieszkania do 50 mkw.

Jest jednak pewien haczyk, ta oferta nie będzie trwała wiecznie

Musisz wiedzieć, że obecna, promocyjna cena zostanie podniesiona w dniu 2021-03-20 o godzinie 24.00, dlatego pośpiesz się i zamów swoją usługę ozonowania mieszkania już teraz 534 500 508

Dlaczego ta inwestycja jest tak atrakcyjna?

Jeżeli wydaje Ci się, że inwestycja w ozonowanie mieszkań jako najskuteczniejsza forma dezynfekcji jest droga to pomyśl, że za takie pieniądze kupisz np. dobra terapia antyalergiczna to nie mniej niż 4000 zł. Zadaj sobie pytanie co będzie lepszą inwestycją? A remont mieszkania to też nie mała kwota, może zmieścisz się w 4000 zł, a więc porównaj ozonowanie (utlenianie) mieszkania do 50 mkw za jedyne 250 zł czy remont lub/i kuracja.

TAK! Zamawiam ozonowanie (utlenianie) mieszkań jako najskuteczniejsza forma dezynfekcji TERAZ               tel. 534 500 508

ozonowanie to zdrowy czysty dom
zdrowy dom

Jeżeli nadal czytasz to prawdopodobnie masz pewne wątpliwości. Rozumiemy to.
Nie potrzebuję ozonowanie (utlenianie) mieszkań jako najskuteczniejsza forma dezynfekcji, odkażania teraz,
a więc odpowiedz sobie na pytanie , kiedy będzie najdogodniejszy termin na wykonanie tej czynności? Jak już alergia będzie potrzebowała pomocy lekarza? Czy grzyb przesłoni mi kolor ścian (chociaż go jeszcze nie widać z za szafy).

Masz pytania napisz biuro@ekomyjniaparowa.pl na kilka z nich odpowiadamy poniżej

Oto lista najczęstszych pytań i odpowiedzi dotyczących ozonowanie (utlenianie) mieszkań jako najskuteczniejsza forma dezynfekcji :
Czy ta procedura jest bezpieczna?
– Tak, ta procedura jest całkiem bezpieczną chociaż należy ją wykonać pod kontrolą oraz używać mierników stężenia ozonu.
Co z zwierzętami i roślinami?
– Na czas wykonywania czynności zwierzęta i rośliny powinny być poza mieszkaniem na krótkich wakacjach (6 godzin).
Czy ludzie mogą w czasie ozonowania przebywać w mieszkaniu?
– Nie, metoda ta jest szkodliwa dla zdrowia ale bardzo szybko ozon wraca do postaci tlenu trwa to do 4 godzin po wykonaniu usługi i po solidnym przewietrzeniu można spokojnie wrócić do domu.

Zatem teraz odpowiedzialny Rodzicu pozostało Tobie tylko zamówić ozonowanie (utlenianie) mieszkań jako najskuteczniejsza forma dezynfekcji TERAZ tel. 534 500 508

Znajdziesz nas też na Facebooku i Instagramie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *