EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Usuwanie brzydkich zapachów Katowice

Usuwanie brzydkich zapachów Katowice

Usuwanie brzydkich zapachów Katowice

Jak usuwać brzydkie zapachy w samochodach , mieszkaniach, pomieszczeniach to wyzwanie, które często nas przerasta. Zalanie, pożar, pozostałości po imprezie, nieszczęście losowe to tylko niektóre z nie miłych przyczyn brzydkich zapachów.   Szukamy różnych sposobów zneutralizowania problemu zapominając o najważniejszym t.j. zdiagnozowania  właściwej przyczyny zaistniałej sytuacji. Dotarcie do źródła złych zapachów  pomoże nam:

-zlikwidować powód brzydkiego zapachu

-wybrać najlepszą metodę wyproszenia ” niechcianego gościa”

-zadbać o bezpieczeństwo i zdrowie swoje oraz bliskich.

dezynfekcja ozonowaniem
wykorzystanie natury w procesie ozonowania

Bardzo skutecznym sposobem, usuwania zapachów w Katowicach  jest dezynfekcja gazem Ozonem. Najważniejszą zaletą jej jest to, że nie pozostawia po sobie śladów. Niestety, trzeba tą czynność wykonywać w sposób profesjonalny. W krótkim okresie działanie gazu, ozon  O3 jest  szkodliwy dla ludzi i zwierząt. Wynika to ze sposobu działania a właściwie z zachodzących  reakcji chemicznych. Cząsteczki tlenu O2 zostają, sztucznie pod kontrolą, pobudzone i tak powstają cząsteczki aktywne Ozon O3, która to cząsteczki wracając w bardzo krótkim czasie do swojej pierwotnej postaci O2, łączą się z rożnymi innymi cząsteczkami np. pleśni, grzybów, alergenów itp,  W ten sposób gaz czyści, dezynfekuje dane pomieszczenie.

Dobrze aby ta procedura, dla bezpieczeństwa, została sprawdzona właściwymi miernikami a pomieszczenie solidnie przewietrzone.

Metodę tą podpatrzyliśmy w naturze – burzę. Pamiętajmy jednak ,że źle wykonana może przynieść szkody, dlatego lepiej ją powierzyć specjalistą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *