EkoMyjniaParowa

Dla Każdego Samochodu

Ozonowanie mieszkań

Ozonowanie mieszkań

Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń.

Ozonowanie mieszkań stało się bezwzględną koniecznością tej jesieni. Moim zdaniem nie tylko z powodu pandemii, powinniśmy się zainteresować tym procesem. Procedura ta została wykorzystana dzięki obserwacji naturalnych zjawisk przyrodniczych. Człowiek obserwując groźne zjawiska, z biegiem czasu zaczął je rozumieć. Strach przed burzą spowodował, że nauczyliśmy się niektóre z nich wykorzystywać w sposób kontrolowany. Wyobraź sobie co zrobisz jak dzieciak wylał soczek w trudno dostępnym miejscu. Obojętne czy to zdążyło się  w domu czy w samochodzie. Hmm, jakoś wyschnie, może nikt nie zauważy, a może sam nie zauważyłeś. Najpierw zapewne pojawi się pleśń. Czy może powstać jakaś pseudo hodowla grzybów? Zapewne i taka możliwość istnieje. Co z tym fantem zrobić? Wysuszyć, zeskrobać (brak dojścia), potraktować chlorowym wybielaczem, też istnieje taka możliwość. Myślę, że opinii można było by  znaleźć więcej aniżeli historyczny Stańczyk sposobów na bolący ząb.

Zawezwać ekipę remontową  Pana Kazia on będzie wiedział, bo ma doświadczenie. Pewno dobra propozycja ale czy Pan Kazio wie jak się obchodzić z np. z twardą chemią? Jaką wiedzę ma Pan Kazio na temat modnego pojęcia ozonowanie? Czy Ozon jest bezpieczny dla zdrowie dzieci i człowieka w ogóle ? Jak można zmierzyć , i czym się mierzy stężenie Ozonu? Gaz złożony z cząsteczek O3-tlenu w tej formie nazywamy Ozonem. Co oznacza połowiczny czas okres rozpadu  Ozonu? Rozpad gazu  O3 na cząstki tlenu O2- naturalna o najczęściej występującą w przyrodzie formę tlenu. Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń to procedura znana od lat ale niestety dopiero teraz zdobywa popularność. Szkoda, że sytuacja informująca o tej dobrej i taniej formie dezynfekcji, czy też oczyszczania będzie nam się kojarzyć ze zwalczaniem wirusów i niemiłego pojęcia pandemia.

dezynfekcja ozonowaniem
ozonowanie mieszkań

Proces dezynfekcji ozonowaniem może być szkodliwy

Te czynności dobrze jest wykonać pod kontrolą przyrządów pomiarowych przez specjalistów z doświadczeniem. Ozon może być szkodliwy dla człowieka. Na szczęście bardzo szybko pobudzony wraca do swej naturalnej postaci.

Znajdziesz specjalistów z doświadczeniem pod tym adresem

2 odpowiedzi na “Ozonowanie mieszkań”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *